Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri

Hedef Enformatik Kimdir?

"Enformatik" kelimesi çok yaygın bir kullanıma sahip olmamakla birlikte, "Bilişim" sözcüğünün eş anlamlısı olup bu alandaki faaliyetleri kapsar.

Hedef Enformatik ve Bilgi Teknolojileri, önceleri sektörde yer edinmiş bir İnsan Kaynakları şirketinin "Bilgi Teknolojileri" dalı olarak kurulmuştur.
Görevi, bu şirket ve onların doğrudan ilişkide olduğu irili ufaklı diğer firmaları desteklemek iken, 2014 yılından itibaren faaliyet alanını genişletmiş, günümüz piyasında SEO, Kurumsal Web Tasarım ve Eticaret hizmetleri veren bir "bilişim" firması haline gelmiştir.
Alanında uzman dahili ve harici 20 'den fazla personeli ile; siz ihtiyaç sahiplerine çözüm ortağı olmuş ve olacaktır.

Başlıca kurumsal yazılım, mobil yazılım, e-ticaret, SEO, reklam vb. internet teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış olan firmamız, hizmet yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Modern teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bu sayede yeni pazarlara açılarak, tercih edilen bir bilişim firması olmak kaydı ile rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz pazarlarda kalıcı yerler edinerek, bilgi ve deneyimimiz aracılığı ile yeni pazarlar oluşturmak.

HEDEF Enformatik ve BT

Right Menu Icon