Bilgi Teknolojileri

Hedef BT olarak başlıca;
Kurumsal Yazılım, Eticaret, SEO, Web Teknolojileri ve Reklamcılık
alanlarında hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL YAZILIM

Alanında uzman, akademik danışmanlarımızın yönlendirmesi doğrultusunda kurduğumuz sistemler ile; kaybettiğiniz verim ve atıl zamanları geri kazandırırken, daha güvenilir sayısal veriler ile daha ölçülebilir hedefler belirlemenizi sağlıyoruz.

Muhasebe, CRM, Çağrı Merkezi, İK ve Bordrolama Platformları vb. kurumsal bazda entegrasyon ve/veya kurulum desteklerini verdiğimiz hizmet grubumuzdur.


Detaylı Bilgi AlınSEO Optimizasyon

Google, Bing, Yahoo, Yandex arama motorlarında, hedeflenen kelimelerde ilk sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sektörel tecrübemizle yürüttüğümüz SEO Projeleri sayesinde siz de yarışta yerinizi alabilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamı organik, güncel SEO kriterlerine göre yapılmakta olup, backlinkten arındırılmış bir yapıya sahiptir. Çalışmalarımız, arama motorlarının güncellemelerinden zarar görmez, rekabet durumuna göre 2 yıla kadar etkisini sürdürür...

Ayrıca proje sonrası SEO Danışmalığımız ışığında, her zaman güncel ve yüksek trafikli sistemlere sahip olursunuz....


SEO Optimizasyon bilgi sayfası için tıklayınız.


Internet Reklam

Ürün ve hizmetlerinizi, hedef kitlelerinizle buluşturan verimi yüksek, profesyonel reklamcılık hizmetimizdir.

Google Adwords, Facebook ve Instagram Reklamları, yüksek trafikli haber siteleri başta olmak üzere, dijital platformda etkinliğinizi artırıcı uygulama paketlerimiz hakkında bilgi almaktan çekinmeyiniz...

Sosyal Medya Desteği

Sosyal medyada sesinizi duyurmak, organik takipçiler edinmek ve büyümek istemez misiniz? Sahte veya düşük takipçi sayılarından sıyrılıp, aktif ve dinamik bir kitle oluşturduğumuz hizmet grubumuzdur.

Sosyal medya uzmanlarımızın yönettiği, her bütçeye uygun hizmet paketlerimizden faydalanmak için iletişime geçiniz.

HEDEF Enformatik ve BT

Right Menu Icon