Sosyal Medya Yönetimi ve Destek Hizmetleri

Kurumsal şirketlerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan Sosyal Medya Yönetimi gibi konularda size profesyonel yardımlar sağlıyoruz. Sosyal Medya platformlarında var olmak, organik takipçiler edinmek ve büyümek kurumunuza yüksek faydalar sağlar.


Kurumsal Sosyal Medya

Kurumunuzun sosyal medyada en iyi şekilde temsil edilmesini ve tanıtılmasını sağlayacak etkili çalışmaları, uzman ekibimizle yürütüyoruz. Müşterilerinize ulaşabilmenizin en kolay yolu da diyebileceğimiz sosyal mecralar, karşılıklı iletişim kurabileceğiniz yerlerdir. Burada yapılacak her paylaşım ve aktivite kurumsal kimliğiniz ile ilgili bilgiler verecektir.


Takipçilerinizi yani müşterilerinizi önemsediğinizi belli eden paylaşımlar yapmak, yorumlara cevap vermek, sadece kurumunuza yönelik değil güncel hayata da yönelik faydalı paylaşımlar yapmak gibi takipçilerinizi mutlu edecek ve kurumunuza duyulan güveni artıracak çalışmalar yapıyoruz.Kullanılan dil kesinlikle hedef kitlenize yönelik olmalıdır. Hedef kitle analizini doğru bir şekilde yaparak paylaşımlarınızı ona göre hazırlıyoruz. Çok resmi bir dil kullanmak da, çok gayri resmi dil kullanmak da hata olacaktır. Aradaki ince çizgiyi koruyup kurumsal kimliğinize zarar vermeyecek bir ortam sağlıyoruz.

İçerik Üretiyoruz

Orijinal içerikler de sosyal medya yönetmekte çok önemlidir. Sadece sizin kurumunuzun reklamlarındansa, faydalı ve farklı içerikler üretip takipçilerinizi mutlu ediyoruz ve sayfanızı beğenip paylaşmalarını sağlıyoruz.


Aktif Tutuyoruz

Sosyal mecralar devamlı aktif tutulması gereken paylaşım yerleridir. Bu aktifliğin sağlanması ve daha çok kişiye ulaşması için çeşitli çalışmalar ile kurumunuzu yükseltecek sistemler oluşturuyoruz.


HEDEF Enformatik ve BT

Right Menu Icon